آخرین اخبار «شهردار جدید شهرکرد

به گزارش ایرنا، کاظم سهر، مدیر کل سازمان سدها و منابع آبی عراق در گفت و گو با رسانه های عراقی گفت: ترکیه قصد ساخت سد دجله بر روی رودخانه دجله را دارد، اقدامی که حتی از سد الیسو هم برای عراق خطرناک تر است. به گزارش برنا، کاظم سهر، مدیر کل سازمان سدها و منابع آبی عراق در گفت و گو با رسانه های عراقی گفت: ترکیه قصد ساخت سد دجله بر روی رودخانه دجله را دارد، اقدامی که حتی از سد الیسو هم برای عراق خطرناک تر است. به گزارش فرارو به نقل از راشاتودی؛ اردوغان هدف از تغییر نام تجاری ملی این کشور را تقویت شاخت ترکیه در خارج از آن کشور و تایید حسن نیت صادرکنندگان ترکیه اعلام کرده است. در این رزمایش همچنین یکی از خاصترین اتفاقات سالهای اخیر در حوزه پدافند هوایی کشور هم رخ داد و آن هم مقابله سامانه پدافندی بومی باور-۳۷۳ با یک هدف دورایستا بود که با موفقیت و با شلیک موشک صیاد-۴ از این سامانه، این هدف دورایستا منهدم شد.

اخبار جدید هنر کارت

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، نادر نوروزی در جلسه با معاون و پرسنل معاونت شهرسازی شهرداری کرمانشاه بیان اینکه باید اصلاحاتی در حوزه شهرسازی انجام دهیم که ناهنجاریهای بصری و عمرانی کاهش یابد، اظهار داشت: معاونت شهرسازی یکی از مهمترین معاونتهای شهرداری است. سرتیپ عظیمی گفت: بیش از ۲۰ نوع سامانه در حوزه فرکانسی و اپتیک در اختیار داریم و با بهکارگیری انبوه حساسهها، پوشش کامل هواپیمایی کشور تحت رصد فرماندهی قرار دارد. اکنون بسیاری از کشورهای جهان از جمله در منطقه آسیای جنوب غربی، خواستار کسب توانمندی هستهای هستند؛ در حال حاضر در منطقه آسیای جنوب غربی، تنها رژیم صهیونیستی، جمهوری اسلامی ایران و امارات (به تازگی) دارای نیروگاه هستهای هستند، اما در سالهای اخیر شماری از کشورهای این منطقه به ویژه عربستان، مصر و ترکیه نیز به توسعه برنامه هستهای خود، توجه ویژهای داشتهاند، ولی تلاش ترکیه در این بین بیش از کشورهای دیگر میباشد. به گزارش ایسنا، امروز انفجاری در داخل نیروگاه هستهای «آکویو» که هنوز در شهر «مرسین» در جنوب ترکیه در حال ساخت است، رخ داد و هنوز علت این انفجار مشخص نشده است. منابع خبری از وقوع انفجار در داخل نیروگاه هستهای ترکیه در جنوب این کشور خبر دادند. روزنامه ترکیهای «زمان» ضمن انتشار این خبر، به علت وقوع این انفجار اشاره نکرده است.

وی با اشاره به رایزنیها برای بهبود وضعیت فرودگاه یاسوج، افزود: سه برنامه برای توسعه ظرفیتهای فرودگاه یاسوج دیده شده است. پنجشنبه گذشته رستم قاسمی وزیر راه و شهرسازی درباره جدیدترین وضعیت وعده ساخت 4 میلیون واحد مسکونی طی 4 سال دولت سیزدهم گفته بود: در قانون جهش تولید احداث بخشی از واحدهای مسکونی بهصورت خودمالکی است که زمین و تسهیلات در اختیار مردم قرار میگیرد تا واحدهای مسکونی خود اخبار جدید پ ک ک را بسازند. انتشار خبر حذف دو بازیگر نوجوان پایتخت آخرین اتفاقی است که یک بار دیگر نام پرتکرارترین و دنباله دارترین سریال تلویزیون ایران را سر زبان انداخته است. زبان فارسی هم بین گزینه ها است. اگر به بتمن و دیگر ابرقهرمان ها علاقه دارید فیلم های زیر را برای تماشا پیشنهاد می کنیم. رئیس سازمان بورس گفت: برای تشویق سهامداران خرد حقیقی به سرمایهگذاری غیر مستقیم، ضرورت دارد نهادهای مالی بزرگی و مجهزی داشته باشیم به گونهای آنها بتوانند محصولات و خدمات متنوعی را در اختیار سرمایهگذاران قرار دهند. شرکت های طراحی سایت با توجه به نیاز گسترده افراد به بستری برای معاملات ارز های دیجیتال، اقدام به طراحی سایت و اسکریپت ارز دیجیتال کرده اند تا بتوانند نیاز افرادی که قصد راه اندازی صرافی ارز دیجیتال را دارند، برطرف کنند.

اضافه شدن اسلحه جدید همانطور که پیشتر اشاره کردم قرار است که یک کلاس جدید اسلحه به سیزن ۹ بازی کالاف دیوتی موبایل اضافه شود که در رابطه با یکی از اسلحه های آن که Ka 98k بود صحبت شد یکی دیگر از سلاح های جدیدی که شما میتوانید در سیزن ۹ بازی کالاف دیوتی موبایل مشاهده کنید اسلحه Razo back می باشد دارای سرعت متوسط اما خسارت و آسیب بسیار زیادی میتواند از خود برجای بگذارد لازم به ذکر است که شما این اسلحه را می توانید به صورت رایگان به دست آورید و یا اینکه از طریق رویدادهایی که درون بازی اجرا خواهد شد نیز می توانید اسلحه را به دست آورد اما این تنها برای یک مدت زمان کوتاه در دسترس می باشد. به گزارش گروه بینالملل خبرگزاری فارس، ترکیه ساخت یک مجتمع نظامی غول پیکر را برای کارکنان وزارت دفاع خود که از آن به عنوان «پنتاگون ترکیه» یاد میشود را آغاز کرده است.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم