استقلال نفت را برد؛ آماده برای داربی ۹۸در آخرین دیدار از روز اول هفته بیست و دوم لیگ برتر فوتبال، استقلال و صنعت نفت آبادان از ساعت 20 در ورزشگاه آزادی مقابل هم صف آرایی کردند که این دیدار با یک گل به نفع شاگردان فرهاد مجیدی پایان یافت.

امیرحسین حسین‌زاده در دقیقه ۳۲ برای استقلال گل زد.

با این پیروزی، استقلال 54 امتیازی شد و نوار شکست ناپذیری آبی ها در این فصل به 22 هفته رسید و از اختلاف امتیاز آبی ها در صدر جدول با پرسپولیس در عدد 6 باقی ماند. هههان شش.صاعت ففف آآادان هه که هفهفه ققل پپسپسپیسیس یسا شکسشکس اسپ بود، با 30 امئیاز زر عدد 30 و ته هفهفم ججول جا خشش ککد.

نیمه اول

در دقیقه ۱۰، ضربه سر چکشی آرمان رمضانی در آستانه ورود به صنعت نفت ت.وسط فرزین گروس

در دقیقه 12 ارسال توپ به روی دروازه صنعت نفت آبادان از روی نقطه کرنر، با ضربه سر رافائل سیلوا از کنار دروازه به بیرون رفت. مدافع نفت، توپ را دفع کرد و در ادامه با برخورد به پای آمانوف به بیرون رفت.

گگ: ر قیقهقیقه 32، ری اسسال سیسیار وا که د خ ی ح طهشش ششقم صصع فففاه هیی حسیس اییی خالیی، ضضه سس زز و وازه ححیف یفا گشگشد.

ش 37، ششت ححود ططقزاه هه سست چاچچچ دروازه حسیحسیف تپپ تسطسط کاپیپیپیان اسسققال ههراه بود.

نیمه دوم

ر ۵۲، عافف غغایی ریی تپپ سسگگان در داه حححطه ججی فقزه هه گشگشدن دروازه گگسیسی کاور ایی گگ کا در ققیی آفسای ششیص یصاد.

در 56، حرکت انفرادی آمانوف به دقیقه نفوذ حسینزاده شد و در پاس رو به عقب او به مهدیپور رسید که قدر این موقعیت مناسب را ندانست.در دقیقه 71، فرصت خوبی برای حردانی خلق شد که شوت او به اوت رفت.

ترکیب استقلال: سیدحسین حسینی، صالح حردانی (وریا غفوری ۸۱)، رافائل سیلوا، عارف غلامی، جعفر سلمانی، مهدی مهدیپور، عزیزبک آمانوف (سعید مهری ۸۱)، رضا آذری (زبیر نیک نفس ۴۶)، امیرحسین حسینزاده (سبحان خاقانی ۷۵)، کوین یامگا و آرمان رمضانی (ارسلان مطهری ۵۷).

ترکیب صنعت نفت آبادان: فرزین گروسیان، رضا یزدان دوست، میثم تهیدست، احمد شریعت زاده (فاخر تهامی 39)، امید خالدی، مهدی حنفی، محمود مطلق زاده، حسن بیت سعید، محمدرضا غبیشاوی (مهدی ممیزاده 39)، طالب ریکانی، شروین بزرگ.

Cornelius Mcgrath

درونگرا. قهوه خور. کاوشگر. متخصص تلویزیون بشارت بیکن لاعلاج. طرفدار فرهنگ پاپ

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکوربهترین اکستنشن مژه اصفهانخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency tutorialdigital currency channelGuide to buying household appliances