اقامت نوروزی ارزان در شهر های توریستی چقدر هزینه دارد؟فرارو– قیمت هتل در تعطیلات نوروز بدون سروصدا به عنوان مثال در اصفهان و یکی از هتل های یکستاره این شهر رقمی بابت اتاق های یکنفره حدود 600 هزار تومان نوشته شده است که این نسبت به امروز هفتم اسفند رشد دو برابری خواهد داشت. هتل در تعطیلات نوروز و سایر شهرهای توریستی ایران می تواند ترسناک باشد و مثلا در جزیره کیش به شبی 11 میلیون تومان برای اتاق های یکنفر تومان برسد.

به گزارش فرارو، بررسی ها نشان می دهند در اصفهان، شیراز، یزد و مشهد با بودجه 200، 300 هزار تومان امکان اقامت و رزرو مسافرخانه ها و اقامتگاه های بومگردی برای تعطیلات نوروز وجود دارد.

اقامت ارزان در اصفهان

هزینه یک شب اقامت در هتل وینا که یکستاره می شود، در عید دستکم شبی 570 هزار تومان است. مثل بومگردی، اقامتگاه سنتی و .. مراجعه کنید.مثلا یک شب خوابیدن در یکی از اقامتگاه های بومگردی این شهر شبی 230 هزار تومان است و با 250 هزار تومان می توانید در یک اقامتگاه سنتی دیگر اتاق های یکتخته را رزرو کنید.

امکانات این اتاق ها در محیط یخچال و چیلر است، اما اگر در همین اقامتگاه ها دست روی اتاق هایی که تلویزیون و سرویس به داشتنی اختصاصی دارند، خرجتان تا نزدیک 380 هزار تومان افزایش پیدا می کند. امکاناتی مثل یخچال، تلویزیون و سیستم گرمایشی را برای تعطیلات عید رزرو کنید.

هزینه های اقامت نوروزی در اصفهان

نوع اقامت

امکانات

هزینه یک شب اقامت

اقامتگاه بومگردی

یخچال و چیلر

۲۳۰ هزار تومان

اقامتگاه سنتی

یخچال و چیلر

۲۵۰ هزار تومان

اقامتگاه بومگردی

یخچال، چیلر، تلویزیون و سرویس بهداشتی

۳۸۰ هزار تومان

مهمان سرا

یخچال، تلویزیون، سیستم گرمایشی

۳۰۰ هزار تومان

اقامت در مشهد

اقامت در هتلهای پنجستاره مشهد برای عید از یک میلیون و 500 هزار تومان، اما با کمتر از 100 هزار تومان می شود گزینه های اقتصادی این شهر را تجربه کرد. اقامت در هتل های این شهر و سوییت های یک تخته آنها با کمتر از 100 هزار تومان امکان پذیر است. سوییت‌نفره خود را ۵۰ هزار تومان اعلام کرده است که خبری از تختخواب و صبحانه نیست.

با 200 هزار تومان می شود سوئیت های یکنفره را در هتل آپارتمان های این شهر پیدا کرد. هزار تومان ییسس اگگ بوجهجه جهانمان افزایش بهیهیهی، سسیییایی ییا ییوایی انتخاب ککی کهکهآپش اییقنت در اتاق هه آآها اضافه فهیشیشد.

هزینه های اقامت نوروزی در مشهد

نوع اقامت

امکانات

هزینه یک شب اقامت

هتل آپارتمان

بدون تخت و خواب صبحانه

۵۰ هزار تومان

هتل آپارتمان (یک نفره)

‌تلویزیون، سرویس بهداشتی ایرانی و یخچال

هزار تومان

هتل‌آپارتمان (سه نفره)

‌تلویزیون، سرویس بهداشتی ایرانی و یخچال

۲۵۰ هزار تومان

هتل‌آپارتمان (سه نفره)

‌تلویزیون، سرویس بهداشتی ایرانی و یخچال

۳۰۰ هزار تومان

اقامت ارزان در شیراز

هتل های پنجستاره شیراز در عید برای اتاق های دو نفره خود نزدیک به دو میلیون تومان می توانند دریافت کنند. یکی از اقامتگاه های سنتی شیراز اتاق دوتخته بدون صبحانه، 335 هزار تومان اعلام می شود که علاوه بر تلویزیون و یخچال، اینترنت در اتاق جزو امکانات آن می شود. نکته جالب درباره یکی از این اقامتگاه ها این است که از اتاق های اتاقی که بههوض مرکزی حیاط نزدیکتر می شود، 80 هزار تومان بیشتر خواهد شد. با 200 تا 250 هزار تومان پیدا می شود و این رقم برای اتاق های یک نفر به 230 هزار تومان می رسد و برای اتاق های سهنفره تا 300 هزار تومان افزایش می یابد. مهمان‌سرا نوشته شده است.

هزینه های اقامت نوروزی در شیراز

نوع اقامت

امکانات

هزینه یک شب اقامت

اقامتگاه سنتی (دو نفره)

تلویزیون و یخچال، اینترنت در اتاق

۳۳۵ هزار تومان

اقامتگاه بومگردی (دو نفره)

صبحانه، سرویس بهداشتی و حمام مشترک

۲۵۰ هزار تومان

مهمانسرا

تلویزیون و اینترنت نامحدود

هزار تومان

اقامت ارزان در یزد

اقامت در یزد برای تعطیلات عید در کمترین حالت بین 150 تا 200 هزار تومان است. را برای اتاق های یکنفره با امکاناتی مانند مبلمان، سرویس بهداشتی و یخچال پرداخت می کنند و این هزینه را برای اتاق های یکنفره به 350 هزار تومان می رسد. خانه مسافر را میتوانیم یکی از گزینه های ارزانقیمت برای سفر به یزد در ایام عید بدانیم. تومان و سیسه ای دوففان تهزیه هارد و لیزیزیزین، بلمان و ییچال اککانای یهسند که برای اییسسییییا درظظم گگففه ششاند.

هزینه های اقامت نوروزی در شیراز

نوع اقامت

امکانات

هزینه یک شب اقامت

اقامتگاه بومگردی (یک‌نفره)

مبلمان، سرویس بهداشتی و یخچال

هزار تومان

اقامتگاه سنتی

اینترنت در اتاق، سرویس بهداشتی و یخچال

۲۷۰ هزار تومان

مسافر خانه (یکنفره)

تلویزیون، مبلمان و یخچال

۱۸۰ هزار تومان

اقامت ارزان در کیش و قشم

رقمی که هتل ترنج کیش دریافت می کند، از شبی 11 میلیون تومان برای هر نفر آغاز می شود و گذراندن شب های سال جدید در سایر هتل های چهار ستاره و سهستاره این جزیره کمتر از یک میلیون تومان است. میلیون و 500 هزار تومان آب می خورد. سوئیت در شب اول سال جدید 680 هزار تومان است همچنین کمترین هزینه برای اقامت در هتلهای قشم طی تعطیلات نوروز 700، 800 هزار تومان است. جزیجزیه برییی، اتاقهایی با هزیهزیه 350 هزان تومای درانظارتان اسس.

کمترین هزینه های اقامت نوروزی در کیش و قشم

نوع اقامت

امکانات

هزینه یک شب اقامت

سوییت (کیش)

تلویزیون و مبلمان و یخچال‌ هتلی

۶۸۰ هزار تومان

هتل‌آپارتمان (قشم)

تلویزیون، یخچال، مبلمان، اینترنت نامحدود در اتاق

۳۵۰ هزار تومان

Aria Coffey

مجری کل کارشناس موسیقی. الکل گیک لاعلاج ایجاد کننده. علاقه مندان به زامبی ها

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکوربهترین اکستنشن مژه اصفهانخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency tutorialdigital currency channelGuide to buying household appliances