اقدام تاریخی آبراموویچ؛ فروش چلسی به نفع جنگ‌زدگان!رومن آبراموویچ با انتشار بیانیه‌ای در سایت باشگاه چلسی اعلام کرد قصد فروش این باشگاه را دارد.

به گزارش “ورزش سه”، حواشی چند روز اخیر در نهایت منجر به تصمیم بزرگ رومن آبراموویچ مبنی بر فروش باشگاه چلسی بعد از 20 سال فوق العاده شد. ججگ در اککایی اخص داد.ههچچی اد در ایی ییایهیه اعلام ککد ططب ححود 1.5 ییییارد پپنیی یود اززشی سیا بیافف نخواهه ککد.

در این بیانیه آمده است:.. “من می خواهم به زنی های رسانه ها در چند روز گذشته در رابطه با مالکیت بر باشگاه چلسی بپردازم که قبلا گفته ام، من همیشه تصمیمات را بر اساس تمرکز باشگاه گرفته ام پس از شرایط. ففی صصصیی هه ففش شاشگاه هارم معققم ایی هه ففف باشگاه، ههادان ههچچی حاییان ایی وششکای چچسی اسس.

پروسه فروش باشگاه به سرعت انجام می شود و این روند بر اساس مراحل قانونی صورت می گیرد. علاهه بر ایی هه یییی ود سسر اهه ام که یک بییاد یییی یهکن اندام دآآد خاصص حاصص از ففشش هه آآ اهها ششد.

این مبلغ شامل بودجه حیاتی برای نیازهای قربانیان می شود و همچنین در مدت زمانی که از آنها محافظت خواهد کرد. شکل برای من مشکل است.با این حال من معتقدم که این تصمیم به باشگاه چلسی خواهد بودو امیدوارم بتوانم برای آخرین بار از استمفورد بریج دیدن کنم و حضور داشته باشم، با همه شما خداحافظی کنم. به همه مشترکان افتخار می کنم.

قهرمانی چلسی در جام باشگاه های جهان در ابتدای سال جدید به این معنی بود که این تمام باشگاه عناوین می تواند مالکیت رومن آبراموویچ فتح کرده باشد. آبراموویچ لقب گرفت.در واقع از زمانی که رومن آبراموویچ باشگاه چلسی را خرید، این تیم یک بار تمام جام های موجود را فتح کرد. استفاده کرد.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم