بزرگ‌ترین آزمون یحیی در پرسپولیسنبرد پرسپولیس و استقلال همیشه حساس و نفسگیر است.شاید خیلی از هواداران سرخابی حاضر تیم محبوبشان به هر حریفی ببازد، برابر رقیب سنتی سربلند باشد. استقلال 26 اسفند در حالی که به مصاف هم می‌رود که آبی‌ها در جدول شش امتیاز از سرخپوشان پیش افتاده باشند. است؛ برتری استقلال یا حتی کسب نتیجه مساوی هم کار آبی ها را در این مسابقه راه می دهد، اما اگر پرسپولیس سودی به عنوان قهرمانی کسب کند و به قول معروف «دبل هتتریک» را در سر دارد، باید این مسابقه را بردارد تقریباً هیچ راه دیگری وجود. ندارد.

یحیی گلمحمدی در مجموع مربی موفقی روی نیمکت پرسپولیس بوده است.اگر قرار باشد همیشه انتقادی هم از این مربی وجود داشته باشد که یکی از آنها باشد. ادبیات فوتبالی ها در این مورد حرف بزنیم، باید گفت یحیی کمی «ترسو» است و این ویژگی به ویژه در داربی ها را نشان می دهد تنها کافی است این نکته را توجه کنید که پرسپولیس در سه مسابقه آخرش با استقلال مجموعا دو ضربه داخل وارد شده است.; یک آمار نامیدکننده برای تیمی که پنج دوره پیاپی قهرمان لیگ برتر فوتبال ایران بوده است. گذشگذشه با تهها گگ یسییسی آآ کثیکثی فقفق هه شکسشکس اسسققال شش که مصفصفاهه بایی گفگف دکآ ی ههکی یششاققال بود.

این بار، اما برای ترس نیست.این مرتبه ترس به معنای واقعی کلمه برادر مرگ است و اگر یحیی مثل بازی رفت تیمش را برای نبردن بچیند، شاید نوار قهرمانی های پرسپولیس پاره شود. وران مریگیگیگ اسس ایی داری، آزآزون جسارت و یزههاری هه مشار یییود؛ جایی که او بایی با هههی انتخاهها، وققش بههسد ییش بگگداند.

Morgan Bullock

هاردکور الکل ماون. علاقه مند شدید به اینترنت دوست داشتنی توییتر متعصب. دردسر ساز.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکوربهترین اکستنشن مژه اصفهانخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency tutorialdigital currency channelGuide to buying household appliances