بلایی که علیرضا بیرانوند سر خودش و پرسپولیس آورداین اتفاق از غم فراق می‌شود و هواداران باشگاه هم از بازیکنان رشد کرده خود خوشحال می‌شوند. پرسپولیس را هم نمی‌کنید که مدعی باشد طارمی نباید از فوتبال ایران میرفت.او برای خودش در اروپا جایگاه قابل توجهی پیدا کرده و معلوم بود که از نظر فنی، قد طارمی بلندتر از سقف فوتبال باشگاهی کشور است.

با این حال گاهی جدایی یک ستاره از باشگاهش به ضرر هر دو طرف تمام می شود و این تلخ ترین اتفاقی است که می تواند نمونه جدید و دم دستی از این داستان را انجام دهد، کوچ علیرضا بیرانوند از پرسپولیس است؛ دروازهبانی که در میانه های لیگ نوزدهم با هزار. امید و آرزو به اروپا ترانسفر شد، اما در دو سال گذشته برای او اصلا خوب پیش نرف است.

سرگذشت بیرانوند، بدون پرسپولیس

علیرضا بیرانوند در بدو جدایی از آنتورپ بلژیک پیوست او آن قدر از درخشش در فوتبال اروپا مطمئن بود که با یکی از آن شوخی های خاص خودش می گفت: «! نگران نباشید رئیس باشگاه جت اختصاصی برایم میفرستد.» او در آنتورپ نیمکتنشین بود و از حضورش در این تیم، تنها یک نمایش درخشان برابر تاتنهام در لیگ اروپا به یادگار باقی ماند. وضعیت حتی بدتر هم شد.

دروازهبان ایرانی در لیگ پرتغال بهندرت بازی کرده و آمار او را در مسابقاتی که به میدان رفته، باعث تداوم نیمکتنشینی شده است. داد حتی شنیده است او از نظر مالی هم بهره برداری خیلی خوبی از اقامتش در اروپا نیست مجموعه این شرایط باعث بارها و بارها شایعه بازگشت علیرضا به فوتبال ایران سر زبان ها بیفتد؛.. اتفاقی که برخی عقیده دارند در ماه های منتهی به جام جهانی ۲۰۲۲ رخ می دهد تا بیرو جایگاهش در تیم ملی را هم پس بگیرید.

سرگذشت پرسپولیس، بدون بیرانوند

این طرف قضیه وضعیت آن قدرها هم تراژیک نبود، اما به هر حال جای خالی بیرانوند حس شد و این خلأ هر روز هم بیشتر از قبل به چشم میآید. قهرمانان رسید، اما خیلی از ناظران میدیدند که ستارهای درون دروازه گم شده است.

غیر از ضعف کلی ساختار دفاعی و عملکرد ضعیف مدافعان، طبیعتا سهم دروازهبان را هم در دریافت این گلها نمی توان نادیده گرفت. این توپها را روی هوای جمع می کند و اصلاً اجازه ایجاد موقعیت را به تیم حریف نمی داد. ففی یییککشیشیش ششه و بژیژیژیار هه کشکشش بازگشزگشه، شائی ییییها فکفک یکیکیکنک کاش یییانود از پپسپیسیس ججا نیشیشیش.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم