بهترین خودروهای چین برای ورود به بازار اروپا و آمریکا


مت واسس، ججی و کاشششاس شهشهر carwow هههازگی زگیویره های چیچی با اککان ورود هه بازه های هه ارپپا و امیکیکا ا برسیسی ککهه اسس.

خودروسازی در چین، بیش از 50 سال قدمت دارد.این صنعت، با هدف پاسخ به نیازهای چین با جمعیت از یک میلیون نفر شکل گرفت اما از اوایل قرن بیست و یکم، حضور در بازارهای خارجی را گسترش داد. مناطق کمتر توسعه یافته در بازار، خودروهای چینی را به عنوان محصولات ارزانقیمت پذیرفته اند.سپس مناطق مختلف آمریکای لاتین به پررونق خودروهای چینی تبدیل شدند.

در سال های اخیر، برندهای چینی با سرعتی بسیار بالا، مدل های تولیدی خود را از نظر ظاهری و فنی بهبود می بخشند. پپففشششی بر د ودرو در بازار اسراییا اس 20 اما در سال 2021 ققاضا برای مدهامل اجیجی، هاوال و ldv، یشیش از برنه های آمایی و آمیکیکا بود.

شرایط جغرافیایی استرالیا با نزدیکی به چین و فاصله زیاد تا اروپا و آمریکا، یکی از موفقیت‌های خودروهای چینی در آفریقا می‌شود؛. با افزایش چشمگیر برای تولیدات خود روبرو می شوند و از سویی دیگر، کیفیت این خودروها در شرایط آب و هوایی سرد نورژ، ثابت کرد کیفیت فنی مدل های جینی برای بازار اروپا مناسب و قابل قبول است.

خودروهای بی وای دی BYD

علاوه بر پیشرفت چشمگیر خودروسازان چین در زمینه طراحی و کیفیت فنی، استفاده از فناوری های مرتبط با مدل های تمام برقی هم، محبوبیت های تولید این کشور را در سطح جهانی افزایش داده است، قیمت بالا، از مهمترین خرید خودروهای الکتریکی در مختلف دنیا محسوب می شود. .

ابرخودرو نیو NIP EP9

شرکت نیو سال 2014 تاسیس شد و دو سال بعد یک سوپراسپرت بسیار سریع و پرشتاب برقی ساخت که تا امروز رکورددار نوربرگ رینگ در کلاس خودروهای الکتریکی باقی مانده است نیو EP9 باقی مانده است یک دور جهنم سبز را با زمان 6 دقیقه و 45 ثانیه طی کند. رکورد تسلا s پلد، 7 دقیقه و 35 ثانیه است که EP9 هرگز به تولید انبوه نرسید و به عنوان یک ابرخودرو برقی، قابلیت های کاربردی خودروهای تسلا را نداشت اما پیش نمایشی از قدرت صنایع چین در ساخت مدل های تمام الکتریکی را نشان داد.

  نیو NIo Es8

در بازار چین، چهار خودروی برقی توسط نیو تولید می شود که شامل یک سدان و سه کراسور است.نیو با کمک چند سهامدار و مدیر فنی آمریکایی، جستجو می کند تا وارد بازار آمریکا و غرب اروپا شود. قدرتمند 500 تا 650 اسب بخار توسط ارزیابی های مختلف اروپا و آمریکائی بررسی شده و مورد تحسین قرار گرفته است.

نیو NIO Es6

نیو مثل تسلا، شبکه عظیمی از شارژرهای سریع ندارد اما روی سیستم تعویض باتری کار می کند.این ترفند، ظاهرا فقط 5 دقیقه زمان میبرد تا باتری های قبل از شارژ را با نمونه خالی از نصب شده زیر خودرو، تعویض کند. سطح جهایی، سست وپیچیپیچیه هه ظظظ یسس اما ایی برند تچیی صصصم اسس تاسال 2025، هزار ایسیساه تعیضیض باتیی یر خاجج از چیچی رهاهاندازی ککد.

  اکس پنگ xpeng_p7_

برند دیگری که شانس در بازار اروپا دارد، پنگ پنگ P7 با مدل های مختلف تک یا دو است. دیفرانسیل، توان پیمایش 500 تا 700 کیلومتری می کند این مدل با دو نوع قوای محرک 270 و 430 اسب بخار تولید می شود.

  اکس پنگ xpeng_G3_

ایکس پنگ، یک کراس یا کوچک برای رقابت با تسلا مدل Y به نام G3 هم دارد که آستانه قیمتش فقط 22 هزار دلار است. و تاکسی هوایی نیز ۵۰۰ میلیون دلار سرمایه گذاری کرده است.

بی وای دی دیگر شرکت چینی با خودروهای تولیدی به نورژ است.این شرکت، مدل های برقی و بنزینی تولید می کند اما در نورژ، با شاسی بلند الکتریکی تنگ (تنگ) شهرت دارد. در دو نمونه با قدرت های ۲۴۰ و ۵۱۰ اسب بخار تولید می شود.

byd_tang_ev_

تکنولوژی موجود در باتری های تیغ های بیوایدی، مهندسان تسلا را جلب کرده و ظاهرا، مذاکراتی بین این دو شرکت چینی است. و امریکایی برای همکاری فنی شکل گرفته است.

لینک اند کو

جیلی یک برند اختصاصی برای خودروهای برقی به نام لینک اند کو دارد، دیگر سازنده مهم چینی برای بازار اروپا، جیلی است. شاسی بلند بقیقی هه نام زیزیو وان (01)، در واقق سسسه ای چیچیی ازز که سس های ایییی ا حایهیه ارپپا ا با سساهه پشپش سس گذاششه.

هاوال اچ6 haval h6

هاوال، یکی دیگر از خودرسازهای باکیفیت چین اسن که در بازار استرالیا جذب مشتری می شود. از انواع قهوه هستند.

تانک 300 گریت وال

هاوال زیرمجموعه ای غول سازی خودروی چین گریت وال است.در چین، افرادی که دارای شاسی بلندهای دو دیفرانسیل با آفرود هستند، می توانند گریت وال تنک 300 بخرند که در ظاهر شباهت بسیاری به جیپ رنگلر دارد.تنک 300، همراه قفل دیفرانسیل و موتور 2. توربوشارژ، ۲۳۰ اسب بخار قدرت تولید می‌کند و با قیمت ۲۵ هزار دلار فروخته می‌شود.

گربه ORA-O2 اورا

گریت وال یک هاچبک چهاردر کوچک به نام اورا o2 کت (Ora O2 Cat) هم که تمام برقی است و روی کاغذ می تواند با فیات 500 الکتریکی یا مینی برقی رقابت کند. توان پیپیایش 300 ت 400 کیکیومت توییی یشیشیشد توییگی یی تس صص کیکیومتر تساعت اورا O2، ححود 8 تا 9 ثایهیه اسس و برای ایجاد ححود 30 هزار دچیار قیقیت دارد.

هونگ چی Hongqi E-HS9

در چین خودروی سوپرلوکس هم تولید می‌شود.هونگ چی E-HS9، یک ماشین برقی با ویژگی و ساخت خودروی سوپرلوکس در چین. ظاهر مشابه رولزرویس کالینان است.هونگ چی در سال 2021، حدود 300 هزار دستگاه خودرو تولید می کند. کرده است و به زودی، به سراسر جهان رو شروع می کند.

Hongqi S9

هونگ چی با همکاری مهندسان و طراحان اروپایی، یک ابرخوردی هیبریدی به نام S9 هم معرفی کرده است که هنوز به نرسیده اما قرار است 1400 اسب بخار قدرت داشته باشد و سرعت گیری صفر تا صد کیلومتر باشد.

در یکی از جدیدترین ویدئوهای متواتسن، نگاهی اجمالی به چند خودروی چینی با شانس ورود به بازار اروپا و آمریکا انجام شده است.

Cassie Wells

حل کننده مشکل به طرز خشمگینانه ای فروتن. ماون فرهنگ پاپ استاد عمومی موسیقی. متعصب وب هیپستر پسند. ارتباط دهنده.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکوربهترین اکستنشن مژه اصفهانخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency tutorialdigital currency channelGuide to buying household appliances