بهترین زمان برای بازدید از پارک ملی کروگر


یکی از کیای رایجیجیییسی باززییککنگگان پاکک ککگگگ ایی اسس که هههیییی ززان بهای باززیی از پاکک کی ککگگگ چهچهایی اسس؟

به گزارش فرارو، پارک ملی کروگر در کشور آفریقای جنوبی واقع شده است.

در این پارک گردشگران می توانند انواع حیواناتی مانند شیر، بوفالو، فیل، پلنگ، کرگدن، سگ وحشی آفریقایی که در انقراض و پرندگان و بسیاری از جانداران دیگر را مشاهده کنند.

این به خودی خود به نیازها و نیازهای بازدیدکننده برای تجربه سافاری خود نیاز دارد. کوتاه و تشخیص حیوانات از دور و نزدیک آسانتر است.همچنین اگر عاشق گرما، گرما و باران نیستید، زمستان نیز توصیه می شود.

خیلی از دوستداران حیات وحش نیز می گویند که بر اساس تجربیات خود، زمستان بهترین زمان برای مشاهده گربه ها در بوته ها بوده است. دارند.

تابستان در پارک ملی گرم می تواند بسیار گرم باشد و آن را به 40 درجه سانتیگراد (104 درجه فارنهایت) می رساند.

تابستان در بوشولد – یک منطقه جنگلی نیمه گرمسیری در آفریقای جنوبی – معمولاً از اکتبر تا آوریل این فصل به عنوان بارانی نیز می شود؛ فصل و فصل، با جان باران تازهای میآید، هم برای جانوران و هم برای گیاهان بسیاری از حیوانات. در آفریقای موضوع دیگر یکی از گیاهان زراعی می شود. مغذی‌تر است.

در تابستان همه چیز در بوشولد به طور کلی سرسبز و رنگارنگ است، اگر باران خوبی ببارد پروانه ها همه جا هستند.پرندگان رنگارنگ از خانواده های مختلف به جنوب مهاجرت می کنند.

اگر به گرما عاشقی نمیدهید، اما سافاریهای خوش منظره، رنگارنگ و غذای بامزه، تابستانی برای شما مناسب است.

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

Adrienne Daniel

قهوه‌کار بسیار جذاب. دانشجو. محقق سفر. بت نوجوان آینده.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکوربهترین اکستنشن مژه اصفهانخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency tutorialdigital currency channelGuide to buying household appliances