خداحافظی برندهای لوکس از روسیهبرنه ای یکسا اعلام ککدند ففشگشگاههایشان ر رسیهسیهسیهککه و ففاییای ججایی مت قف کشکشر ندد.

به گزارش ایسنا، برندهای هرمس و کارتیه اولین برندهای لوکسی بودند که توقف فعالیت‌شان در روسیه را اعلام کردند و سپس شرکت‌های LVMH، کرینگ و چنل هم تصمیم مشابهی گرفتند.

از ززان ححهه ظظایی یسیهسیه هه اککک آکه باثث شش آآیکا، اگگیس و اححایه یه با ششیتتیی حححیها ههف ققار ههد، فف رکس ککار در رسیه سیهپیچیه ششه اسس.

خانه مد لوکس فرانسوی چنل در پستی در لینکدین اعلام کرد با توجه به نگرانی های فزاینده نسبت به وضعیت فعلی، ابهامات رو به رشد و پیچیدگی فعالیت ها، چنل تصمیم گرفت فعالیت های روسیه را موقتا کند.

غول لوکس LVMH که صاحب برندهایی مانند کریستین دیور، جیونچی، کنزو، تگ هوئر و بولگاری است، 124 بوتیک خود در روسیه را از روز یکشنبه تعطیل می کند اما طبق اعلام این شرکت، به پرداخت حقوق به 3500 کارمند خود در این کشور ادامه می دهد. می دهد.

برند فرانسوی چند ملیتی کرینگ که برندهایش شامل گوچی، سنت لوران، بوتگا ونتا و بوچرون است، دو فروشگاه و 180 کارمند در روسیه دارد که همچنان از آنها پشتیبانی خواهند کرد.

اکثر مردم روسیه مصرف کنندگان مورد علاقه کشور به کالاهای لوکس هستند اما میزان فروش کالاهای لوکس در این مقایسه با بازارهایی مانند چین و آمریکا که موتور اصلی رشد این صنعت هستند، اندک می شوند.

شرکت ریچمونت که برندهایی مانند دانهیل، جاگر لوکولتر، مونت بلان، پیاژه و ون کلیف اند آرپلز را دارد، فروشگاه دهها را مستقیما در روسیه دولت می کند که اکثر آنها در مسکو هستند. از سس اسس متقفقف ککه اسس ایی ششکک ففایییهایش در اککایی یشا فف کهحهه هسیهسیه هه ححککایی آغاز ششم، متقفقف ککهه بود.

هرمس که سه فروشگاه در مسکو دارد، قرار است امسال یک شعبه دیگر در سن پردزبورد اگتادر باشد.

باکک سسیز بآآآرد جفکد برحآم رسیهسیه در محود یییارد دار ففشش سهسه دارن که معادل شش دصصص مهزیه چیچی و 14یکیکا ری کالای یکسکس اسس.

شرکت ساعت سازی سوئیسی سواچ اعلام کرد که ساعت ها و جواهرات گران قیمت دارد، اعلام کرد به فعالیت هایش در روسیه ادامه می دهد اما واقعیتش را به دلیل وضعیت بد می کند.

بر اساس گزارش های رویترز، شرکت اورئال، LVMH و کرینگ همگی قول دادند از پناهندگاه حمایت مالی کنند و شرکت ریچمونت اعلام کرد کمک ویژه به سازمان پزشکان بدون مرز را آغاز کرده است.

Yareli Estes

دانش آموخته مواد غذایی هاردکور. حلال مشکل لاعلاج متعصب الکل متخصص توییتر پیشرو پرشور اینترنت.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکوربهترین اکستنشن مژه اصفهانخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency tutorialdigital currency channelGuide to buying household appliances