دروازه‌بان جدید پرسپولیس برای فصل بعد مشخص شدفرارو: آشفتگی خط دروازه پرسپولیس ادامه دارد.این تیم که در نیم فصل در پی جذب دروازهبانی خوب شماره یک شدن در ترکیب بود، دستش به جایی نمی ماند تا اینکه نهایتا احمد گوهری از صنعت نفت آبادان به این امید خرید که جای رادوشوویچ را. پر کند.

به گزارش فرارو، تزلزل حامد لک از یک سو و استرس بیشمار احمد گوهری از سوی دیگر باعث می شود تا تجربه یحیی گل محمدی به هم بخورد. این موضوعی است که امروز سوژه «فرهیختگان» هم شده است. جریان قرمز نمایندگان برای بازیکن در نیمفصل هستند بهخوبی میدانند که گلمحمدی بهدنبال یک گلر ذخیره شده برای جانشینی رادوشوویچ نبود و قصد داشت دروازهبانی را بهخدمت بگیرید که در ترکیب اصلی روی آن حساب کند و به همین دلیل پرسپولیسی ها مذاکراتی با رشید مظاهری، محمدرضا اخباری و حتی حتی. علیرضا بیرانوند انجام داد، اما موفق به جذب هیچکدام نشد تا درنهایت احمد گوهری از نفت آبادان به جمع قرمزها ملحق شد و گلمحمدی هم با تاکید بر این نکته که هیچ یک از بازیکنان لیستش جذب نشدند، تلویحا اعلام کرد که گوهری در لیست او نبوده و بالاجبار. جذب شده است.

حالا و در شرایطی که 9 بازی تا پایان لیگ بیستویکم باقی مانده گلمحمدی بهخوبی میداند که تیمش کار سختی برای تکرار قهرمانی دارد و از حالا به فکر کردن نقاط ضعف تیمش برای فصل بعد است که مهم آن دروازه درون خواهد بود؛ ایی نیجه یجهسیکه حح هو میساایگگزیایی یسیس و ههاداران پپسپیسیس یسه با یاآآآاشیباه سسا ککایی یواسسار ککار ف او هسه سند.

گزینه های یحیی، اما با حضور مظاهری در سپاهان به دو گزینه کاهش یافته؛. گزینه دمدستی است؛ چراکه قراردادش با تیم بحرانزده تبریزی در پایان فصل به پایان می رسد و خبری از تمدید قرارداد هم نیست و در این صورت بهراحتی می تواند به جمع قرمزپوشان تهران ملحق شود».

Yareli Estes

دانش آموخته مواد غذایی هاردکور. حلال مشکل لاعلاج متعصب الکل متخصص توییتر پیشرو پرشور اینترنت.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکوربهترین اکستنشن مژه اصفهانخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency tutorialdigital currency channelGuide to buying household appliances