روحانی: در موج دوم و سوم خوب عمل کردیمخبرگزاری ایسنا: جمهوری اسلامی ایران گفت: در شرایط فعلی از نظر جمهوری اسلامی ایران به جز چهار شهرستان، شهرستان ها، زرد و نارنجی هستند و با شرایط مساعد و مناسبی هستند اما اگر رعایت کنید ادامه نیابد باز به وضعیت قبل از برمیگردیم.

حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی در ستاد ملی مقابله با مقابله با قدردانی از مردم برای رعایت پروتکل‌های بهداشتی در ایام فاطمیه، گفت: مردم علاقه مند بودند که در ایام شهادت سردار سلیمانی برای این عزیز، مراسم باشکوه‌تری در سراسر کشور از مردم تشکر می‌کنم. ضمناً احساسات پاک‌شان نسبت به این شهید، پروتکل بهداشتی را در همه رده‌ها رعایت کردند

وی افزود:.. موضوع یک بیماری عادی یا اپیدمی معمولی نبود، بلکه پاندمی بود که تقریباً در سراسر جهان را فراگرفته بود یک آزمایش تاریخی برای دولت و رهبران کشورها نیز بود برخی از مسائل مربوط به کشورهایی که این اپیدمی گمان یافته بودند، فقط به فکر اقتصادی بودند. یگفیگفیگفند هه هیچ عنوان اجازه حححوییای اققصایی یا در ههایی، مردم و اققصاششان افگفار ککدد.

رئیس جمهور مطرح شد: در برخی از کشورها در آغاز این پاندمی که هنوز این ویروس به آنها وارد نشده بود، گرفتار و شیوه های مقابله را مسخره کردند که بعد از مدت کوتاهی آنها دومرتبه شدند.

روحانی تغییر کرد: برخی از کشورهای مختلف فکر می کنند با ایجاد شرایط پلیسی و قرنطینه سختگیرانه می توانند این ویروس را در زمان کوتاه کنترل کنند ولی بعد از دیدن مثمرثمر واقع شوند و شرایط قرنطینه طولانی را نمی توانند اجرا کنند و دومرتبه فعال شوند.

برخی از رهبران پروتکلهای بهداشتی از ماسک و فاصله گذاری اجتماعی را به باد مسخره می دهند در میان این کشورهای مردمی که بیشتر همکاری می کنند، اعتماد بیشتر به رهبرانشان دارند و رهبرانشان متوجه بیماری می شوند، موفق عمل می کنند.

مقامات جمهوری با تاکید بر این که در ایران موفقیت موفقیت در موج اول، دوم و سوم را در نظر گرفتیم، تاکید کرد: با فعالیت های همه ارگان ها که به صحنه می روند، موج سوم را سریعتر از آنچه دیگران پیش بینی می کنند، می توانیم آن را انجام دهیم و به آن بپردازیم. جز چهار شهرستان، شهرستانها، زرد و نارنجی هستند و با شرایط مساعد و مناسبی هستند.

Patrick Hodges

کاوشگر دوستانه استاد موسیقی مغرور. درونگرای افراطی کارشناس سفر. نویسنده. متعصب غذای بی عذرخواهی

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکوربهترین اکستنشن مژه اصفهانخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency tutorialdigital currency channelGuide to buying household appliances