سفر نوروزی به استانبول و تزریق واکسن فایزر


چگونه می توان از طریق سفر نوروزی به استانبول و آکسن فایزر تزریق کرد؟ اما امسال گردشگران علاوه بر گشت و گذار و عبور از مرز واکسن فایزر را دراستانبول با پرداخت مبلغی در۩نافرداختی مبلغ در۩ند.

واکسیناسیون در ترکیه

واکسیناسیون در ترکیه

ترکیه تا به امروز نزدیک به 125 میلیون و اکسن کوید تزریق شده است و در رتبه نهم در میان کشورهای کشور قرار دارد، وزیر بهداشت ترکیه اعلام کرده است که بیش از 80 درصد از مردم ترکیه دز اول واکسن خود را بیش از 50 درصد از مردم ترکیه اعلام کرده است. دوم و بیش از 20 درصد از مردم ترکیه دز سوم خود را دریافت کرده اند.

با علام زیزیزی تگشگشگشگییکیه تمام پپسه ههل ها و سساففایی که تطیطیطیات ه ی یر ییییانند یی می توانند واکسیکسیه ششند برای اططاع از. تور استانبول نوروز 1401 به سایت تریپ مراجعه کنید.

واکسنهای مورد تایید ‌ترکیه

دریافت شما فقط با ارائه کارت واکسیناسیون خود از ترکیه می توانید به راحتی به این کشور زیبا سفر کنید. .

بنابراین اگر به لیست ترکیه واکسن های مورد تایید این کشور سفر کنید، لازم است ذکر کنید که احتمال دارد واکسن های بیشتری نیز به این لیست اضافه شوند. را معرفی کنیم:

  • واکسن فایزر
  • واکسن اسپوتنیک وی
  • واکسن سینوواک

تور نوروزی استانبول با واکسن خارجی

هم اکنون در ترکیه و اکسیناسیون برای گروه سنی بالای هجده سال می تواند انجام شود و ایرانیان برای کسانی که مقیم این کشور به صورت رایگان هستند، انجام شود. هستند نیز می توانند به مراکز درمانی استانبول ترکیه مراجعه کنند و واکسن رایگان خود کا درینت

محل اقامت ترکیه دارای کارتی به نام کیملیک کارت هستند که می توانند از طریق آن به مراکز درمانی رجوع کنند.

ر حال حایی ی اقامت تکیهکیه کیها دارن ییوانند ازز ززسی در اسسکسیههل تکیهکیه هههه هند تشند، در زیزی هه چچد ورد اشاهه یی آآآهه هی ککی:

  • تزریق واکسن های تایید شده سازمان بهداشت جهانی به همه گروه های سنی بالای 18 سال
  • تزریق رایگان واکسن های تایید شده سازمان بهداشت جهانی
  • دریافت کارت معتبر و اکسیناسیون که در تمام جهان مورد تایید است

واکسیناسیون در کشور ترکیه در مراکز درمانی معتبر انجام می شود و دارای اقامت خارجی نیز می باشد. تور آنتالیا نوروز 1401 را از سایت تریپ تهیه کنید.

تزریق واکسن فایزر به توریست های نوروزی

تزریق واکسن فایزر به توریست های نوروزی استانبول

بنابر اطلاعاتی که وزارت بهداشت ترکیه اعلام کرده است، توریست هایی که به ترکیه سفر می کنند، می توانند بدون نیاز به هر نوع اقامتی و یا پاسپورت کشور باشند. ترکیه واکسن فایزر را از طریق بیمارستان های معتبر در این کشور دریافت می کنند.

در واقع ابهاماتی در خصوص تزریق واکسن فایزر در استانبول ترکیه به توریست ها وجود داشت ولی با اعلام وزارت بهداشت ترکیه وجود داشت. این مجوز برای توریست ها داده شده است.

به این دلیل که جزو توریست ها این کشور به حساب نمی آید، نمی تواند این واکسن را به صورت رایگان دریافت کند. کارت واکسن با شماره پاسپورت را صادر می کند تور ترکیه ارزان قیمت به سایت تریپ مراجعه کنید.

آدرس بیمارستان Turkiye Hastanesi : Merkez, 34381 Shisli/istanbul Turkey Hospital

چگونه می توان در استانبول واکسن فایزر دریافت کرد؟

اگر کارت شناسایی معتبر کیملیک هستید و کد MHRS را هم می توانید به مراکز درمانی معتبر مراجعه کنید و واکسن خود را به صورت رایگان تزریق کنید. بگیر

سفر نوروزی به استانبول و تزریق واکسن فایزر

ارزان ترین بلیط هواپیما نوروز 1401

کلام آخر

ترکیه همیشه یکی از مقاصد گردشگری است، ایرانیان هر ساله در نوروز به ترکیه سفر می کنند. لازم به ذکر است که تریپ دارای پشتیبانی 24 ساعته می باشد و امکان استرداد نیز در این سایت وجود دارد. سامانه رزرواسیون تریپ به شما کمک می کند به راحتی از آخرین نرخ بلیط هواپیما مشخص شوید و از امکانات پرواز و نرخ شما در کمترین زمان به انواع قیمت ها در تاریخ مورد نظر خود می توانید ببینید و مناسب ترین قیمت بلیط را پیدا کنید. بلیط هواپیما چارتر و خرید ارزان بلیط هواپیما چارتری و سیستمی از تمامی ایرلاین ها را با سامانه تریپ (www.trip.ir) سریع و آسان تجربه کنید.

منبع:تریپ|www.trip.ir

Kaia Lambert

گیمر. طرفدار رسانه های اجتماعی متخصص وب Wannabe. متعصب آبجو ارتباط دهنده. کارآفرین. گیک زامبی شیطانی. طرفدار پرشور تلویزیون عاشق بیکن غیرقابل درمان.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکوربهترین اکستنشن مژه اصفهانخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency tutorialdigital currency channelGuide to buying household appliances