عرضه پژو ۲۰۶ تیپ ۳ سقف شیشه ای؛ از گور برگشته!


فرارو- در طول دو دهه تولید پژو 206 هاچبک در ایران، شش تیپ وارد جاده های کشور شده است، اما اکنون از این شش تیپ تنها تیپ 2 تولید می شود. قرار است از گور برگشته دیگری به جمع بازماندگان باز شود، یعنی ۲۰۶ تیپ ۳.

به گزارش فرارو، 206 هاچبک 24 سال قبل، از سوی شرکت خودروسازی پژو در فرانسه حدود چهار سال بعد از هم پای این خودرو به ایران باز شد. ابتدای سال 1391 از دور خاجج شش. حالا ششکک اییان ودرو با افزفزنسقف سقف سقفای ی بری اسک ایی هاچچک کا دوباهه هواهه بازار ککد.

مقامات ایران خودرو در زمان عرضه و تحویل این هاچ بک فیس لیفت گفته اند که محصول 206 تیپ 3 با سقف شیشه ای، آماده تولید و عرضه به بازار است، اما زمانی که مجوزهای لازم اخذ شود، این خودرو را به شانه تحویل می دهند.

در حال حاضر آبی پوشان جاده مخصوص قیمت نهایی پژو 206 تیپ 3 سقف شیشه ای صحبتی به میان نیاورده اند، اما با توجه به قیمت 233 میلیونی 207 سقف شیشه های دنده در کارخانه و قیمت 362 میلیون تومان آن در بازار، احتمالا فیس لیفت جدید. 206 تیپ 3 نیز در همین بازه قیمتی و شاید اندکی کمتر به دست خودروهای ایران و متقاضیان در بازار می رسد.

پژو ۲۰۶ تیپ ۳ سقف شیشه‌ای چه فرقی با نسخه قدیمی دارد؟

نسخه های جدید خودروهای ایران میگویند، محصولات شرکت در زمینه فنی و امکانات، نسبت به پیشین پیشرفت یافته اند. شده است.

از جمله این آپشنها می توان به سیستم اتوماتک تهویه هوا، آیینه های جانبی برقی و شیشه بالابرهای برقی درهای عقب اشاره کرد.

در واقع پژو 206 تیپ 3 سقف شیشه ای به همان پیشرانه 1.4 لیتری TU3 مجهز است که در پایه آن موجود است و در حال حاضر تیپ 2 نیز از آن بهره می برد. برابر با ۷۵ اسب بخار با ۱۱۸ نیوتن متر گشتاور را دارد.

امکانات قدیمی مانند کولر اتوماتیک، 2 کیسه هوای راننده و سرنشین، سیستم صوتی با قابلیت پشتیبانی از سی دی و سیستم ضد قفل ABS (ترمزهای عقب مانده کاسه ای) در نسخه جدید پژو 206 تیپ 3 وجود دارد.

آیا پژو ۲۰۶ تیپ ۳ واقعا توسعه یافته است؟

در مورد ارتقاء و توسعه پژو 206 تیپ 3 می شود گفت که قدری بزرگ می شود صورت گرفته است. دوباره به دو دهه قبل بر می‌گردیم، چه اتفاقی می‌افتد؟

در واقع این موضوع را می‌دهد که ایران خودرو دل از مدل‌های پرطرفدار قدیمی خود می‌کند و همچنان به تولید آنها با عناوین متفاوت می‌پردازد. و ۲۰۸ را جایگزین ۲۰۶ کرده است.

عرضه پژو ۲۰۶ تیپ ۳ سقف شیشه ای؛ از گور برگشته!

تصویری از پژو ۲۰۸ جایگزین ۲۰۶

208 خودرویی اقتصادی است که تا همین دو سال پیش هم در اروپا به فروش می‌رسید و آمریکایی‌های فرانسوی در نظر دارند با ایجاد تغییرات اساسی در بخش فنی و طراحی، این هاچ بک را تمام الکتریکی کند.

Noe Gilbert

علاقه مندان به شبکه های اجتماعی. طرفدار الکل علاقه مند به فرهنگ پاپ مادام العمر. یک آدم فداکار قهوه

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکوربهترین اکستنشن مژه اصفهانخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency tutorialdigital currency channelGuide to buying household appliances