(عکس) هندهای جنجالی در سیرجان؛ داوری به نفع یا ضرر پرسپولیس بود؟

[ad_1]

این بار پرسپولیس، با گل جنجالی حامد پاکدل جلو افتاد و حامد لک، با اشتباهش گل مساوی را تقدیم حریف کرد، به تساوی 1-1 رسید. بدون تردید، محمدحسین ترابیان داور مسابقه بود.سوت نزدنهای ترابیان در چند صحنه، باعث اعتراض دو تیم شد، اما اعلام نکردن دو هند در محوطه جریمه، مهمترین تصمیمات او را میشد.

گل مارادونایی

اشتباه اول ترابیان در سیرجان، روی گل اول پرسپولیس بود. صحنه هایی که حامد پاکدل، روی سانتر رامین رضاییان با دست به ضربه ضربه زد. سس او، از سسش ککک گگفف.تراییان وککهایش، متجهه شششند پاککل در ایی صحصحه، زسسش برای باز ککیف روازه ححیف اسسفاهه ککهه اسس.

(عکس) هندهای جنجالی در سیرجان؛ داوری به نفع یا ضرر پرسپولیس بود؟

یحیی گلمحمدی سرمربی پرسپولیس، در پایان بازی اعتقادی به هند بودن گل تیمش نداشت: «گل ما اصلا به هیچ عنوان هند صحنه نبود را خود من و بچه های آنالیز طبق قانون حتی اگر به دستش هم خورده باشد به قسمت بالا خورده و اگر.. امروز به قدری جو داوری را خراب کردند که بازی از دست داور خارج شد به هیچ عنوان هندی نبود.»

بر خلاف نظر گلمحمدی اما، همه داوری مثل نوید مظفری، حسین عسگری، حیدر سلیمانی، هادی دزفولی و ابراهیم میرزابیگی گل پرسپولیس را مردود میدانند.

پنالتی سوخته

دقیقه 74 مسابقه اما دست امین قاسمینژاد برای داور دردسرساز شد قاسمینژاد برای دور کردن توپ، از دستش کمک گرفت.

(عکس) هندهای جنجالی در سیرجان؛ داوری به نفع یا ضرر پرسپولیس بود؟

در این صحنه هم داوری مثل مظفری و عسگری، اعتقاد به تصمیم اشتباه پن داور پرسپولیس.از نظر آنها، باز بودن دست قاسمینژاد باعث می شود این صحنه یک پنالتی برای باشد. یک ههد هه ففف پپسپسپیسیس و یین ههی ییگیگ هه ضضر ایی یی، تاهیکیا ییاند از حاشیه های یاویی زززگ ایی فصفص باشش.

فوتبال ۳۶۰

[ad_2]

Tiana Fitzpatrick

دوست حیوانات در همه جا. متخصص موسیقی برنده جایزه. کافه قهوه. ارتباط دهنده. کاوشگر. متعصب الکل

سایت dancebet: شرط بندی جدید بر رقص
سیستم کنترل از راه دور چند کانال: یک نگاه جذاب به فناوری پیشرفته
بازی انفجار: یک الگوی پرفروش در دنیای پیشرفته بازی‌ها
بازی انفجار: یک نگاه جذاب به این بازی پرطرفدار
دفتر کار درسی: ابزار ضروری برای موفقیت تحصیلی
کتاب کار ریاضی: تجربه جدید در یادگیری ریاضی
تماس با ما