قایقی که بر فراز پرواز می‌کند!


فرارو-این قایق بدون استفاده از سوخت های فسیلی، موتورهای پر سر و صدا و بالا و پایین پریدن اموج حرکت می کند. قایقرانی نمی‌کنید، بلکه در بالای آن پرواز می‌کنید!

به گزارش فرارو، مشابه این قایق تفریحی را می توان در فیلم جیمز باند مشاهده کرد. بهره وری انرژی که یکی از مشکلات اصلی قایق های برق طراحی شده است.

میکائیل ماهلبرگ، مدیر ارتباطات Candela میگوید: «قایق های تندروی معمولی یکی از کم مصرف ترین کشتی های روی زمین هستند، یک بدنه هواپیمای معمولی 15 برابر بیشتر از یک خودروی خانوادگی در هر کیلومتر مصرف مصرف می کند.» در شرایطی که یک قایق برقی تمام ممکن است. آیا استفاده از سوخت فسیلی را حل کند، اما هنوز هم یکی از مسائل فیزیک پایه را حل کند.

قایق

کندلا میگوید که حتی یک قایق برقی با باتری بزرگ نیز کمتر از 30 دقیقه در تشخیص می شود این مشکل کندلا یک هیدروفویل را به قایق الکتریکی خود اضافه کرد تا بدنه را از خارج کند هیدروفویل مانند بال هواپیما می کند. هوای در حال حرکت بر روی بال هواپیما باعث ایجاد بالابر می شود، آبی که از روی هیدروفویل عبور می کند نیز قایق را به سمت بالا و خارج از آب هل می دهد و کشش را تا حدود 80 درصد کاهش می دهد. را پس از یک شارژ دو ساعته با بردی در حدود 50 مایل پوشش دهد.

فقط هیدروفویل نیست که این قایق را از یک قایق برقی معمولی متمایز می کند.او موتور گازی سنتی قایق را با یک موتور بسیار کارآمد درایو مستقیم به نام C-Pod که در زیر بدنه قرار دارد و از آب عبور می کند، جایگزین کرده است مالبرگ میگوید:. «.

قایق

C8 اولین پرواز خود را در ماه فوریه در سوئد انجام داد. Candela بازار قایق رانی تفریحی و همچنین می تواند از محیط زیست آگاه را هدف قرار داده و ممکن است تعداد کمی از علاقه مندی ها به هوانوردی را نیز جذب کند.

«شما نمیگوید به بدنه را احساس کنید، ساکت است و وضعیت دریا بر شما تأثیری نمیگذارد، این حالت شبیه ادغام پرواز و قایقسواری است که این یک احساس جادویی است. .»

منبع: cnet

Giovanna Yu

گیک بیکن. ماون قهوه. ارتباط ظریف جذاب. متخصص مواد غذایی به طرز خشمگینی فروتن.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکوربهترین اکستنشن مژه اصفهانخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency tutorialdigital currency channelGuide to buying household appliances