متا پیشنهاد اخبار رسانه های دولتی روسیه را در سراسر جهان می کند | دیجیاتو


به دنبال تحریم رسانه های دولتی روسیه در اتحادیه اروپا، شرکت متا پیشنهاد این رسانه ها را برای همه کاربران فیسبوک کرده و این سیاست را در شبکه اجتماعی اینستاگرام هم اجرا خواهد کرد.

مدیران متا اعلام کردند که رسانه‌های روسیه وابسته به دولت این کشور دیگد در فیسبوید فیسبوید تبلت ندوید هستند. الگوریتم این شبکه اجتماعی هم مطالب آنها را در هیچ کجای این پلتفرم پیشنهاد نمی کند. برچسب‌گذاری خواهد شد.

«نیک کلگ»، مدیر امور جهانی متاثر از این تصمیم است تا پیدا کردن اخبار رسانه اخبار رسانه وسانه وسانه فیسبوک و اینستاگرام ممکن است این شبکه اجتماعی در گذشته هم مشابه انجام شود تا برخی از انواع محتواها مثل نادرست درباره واکسن اطلاعات کمتر به دست مردم برسد، ولی اقدامی در این سطح برای پایین آوردن سطح کل محتوای یک یا چند مرجع خبری کمسابقه باشد. است.

ککگ درباگف یگف درواسس های زیایی از دوله های مختف برای سسککب اههبا دیافف شش اسس. اتحادیه اروپا و در داخل مقدار اما حالا این سیاست قرار است در سطح جهانی اجرا شود.

متا اخبار رسانه‌های روسیه را برچسب‌گذاری می‌کند

برچسبهایی که بهزودی روی لینکهای مربوط به قرار میگیرند به کاربران هشدار میدهند که به عقیده فیسبوک، ناشر خبر به طور کلی یا جزئی تحت کنترل دولت روسیه است. دور زدن این سیاست را داشته باشند، ادامه می دهد.

بهعلاوه، میتوان تصویر پروفایل غیرفعال کرد.متا همچنین اعلام کرده است. چت رمزنگاری شده دوطرفه در اینستاگرام برای تمام کاربران بزرگ این دو کشور فعال شده است.

Noe Gilbert

علاقه مندان به شبکه های اجتماعی. طرفدار الکل علاقه مند به فرهنگ پاپ مادام العمر. یک آدم فداکار قهوه

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکوربهترین اکستنشن مژه اصفهانخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency tutorialdigital currency channelGuide to buying household appliances