مسی- رونالدو؛ چه کسی فالوئر جعلی بیشتر دارد؟(عکس) :: ورزش سه


کد خبر : 1811608 |
01 اسفند 1400 ساعت 10:39 |
29,036 بازدید |

2
دیدگاه

برنامه به فوق ستاره‌های بزرگ؛

ستاره های بزرگ دنیای فوتبال درآمد هنگفتی به دلیل وجود فالوئرهای جعلی به جیب می زنند.

به گزارش «ورزش سه»، ستاره‌های مشهور اینستاگرامی از فعالیت‌های زیادی در رسانه‌های اجتماعی برخوردار هستند و به روز به روز فالوئرهای جعلی نیز در حال افزایش است. اتفاق با خواسته خود صاحبان حساب یا خیر است.اما تحقیقات اخیر نشان می دهد که بسیاری از ستاره های بزرگ درآمد هنگفتی از این فالوئرهای جعلی دارند و البته مطابق انتظار کریستیانو رونالدو و لیونل مسی باز هم صدرنشین هستند.

برای هر پستی که رونالدو، محبوب ترین فرد در اینستاگرام آپلود می کند، به نظر رقمی در حدود 1.69 میلیون پوند به حساب این بازیکن واریز می شود. ازای هر پست او درآمدی از این اکانت های بدون صاحب واقعی و در واقع احتمالاً ربات های اینستاگرامی است.

لیونل مسی حدود 70 میلیون فالوئر جعلی در اینستاگرام دارد و در واقع برای هر پست 287 هزار پوند به میزند. هفته این ستاره آرژانتینی ببلیغاتی برای Lays crisps منتشر کرده است.

نیمار با 34 میلیون دنبال کننده جعلی و 140 هزار پوند به ازای هر پست در رتبه بعدی قرار دارد.همچنین کیلیان امباپه و سرخیو راموس، دو ستاره دیگر پاری سن ژرمن نیز برای هر پست، به ترتیب 52 هزار پوند و 47 هزار پوند به گرت بیل، زلاتان ابراهیموویچ و کریم بنزما به ترتیب 45 هزار پوند و محمد صلاح، ستاره لیورپول، 41 هزار پوند کسب می کند.

منبع: گیو می اسپورت

Mara Gomez

کارشناس توییتر متعصب موسیقی. جنرال الکل ماون. علاقه مندان به تلویزیون

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانخبربهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency tutorialdigital currency channelGuide to buying household appliances