نامه عضو ارشد جامعه مدرسین حوزه به رئیسی: جلوی ورود زنان به ورزشگاه را بگیریدولی الله لونی رئیس مجمع عمومی جامعه مدرسین در نامهای به ابراهیم رئیسی رئیسجمهور، با ورود زنان به ورزشگاه مخالفت کرده و طرح چنین موضوعی «موجب شگفتی بدنه انقلابی و متدین جامعه که حامی شما» ست.

به گزارش انصاف نیوز به نقل از کانال نامه های حوزوی، متن این نامه به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

محضر مبارک حضرت آیت الله دکتر رئیسی ریاست جمهوری اسلامی ایران

-دام عزه-

سلام علیکم

تصدی سمت ریاست جمهوری توسط حضرت عالی، بارقه های امید را در دل دلسوزان نظام بالا برد. خدشه دار شده بود، تا حدود زیادی ترمیم کرده است.

با این وجود در مواردی اندک، تصمیمات حاشیه ساز در مجموعه دولت ها می شود که با نظر و منش حضرت عالی مطابقت ندارد.

مستحضرید این موضوع که مورد مخالفت صریح رهبر معظم انقلاب است، مراجع عظام تقلید و بزرگان حوزه نیز قرار گرفته است، نه تنها در ردیف مسائل و مسائل دارای امتیاز بانوان جامعه نیست، بلکه اساسا ارزش های اسلامی ایرانی بوده است و در جهت نگاه ابزارهای حوزه غرب به زن است. .

پپداختن هه چچی ضضضعای یر مزی جججوه هولت جحضت عایی، ججج شگفشگفی بدهی متییجایه م حایی ششا بوهه و هسه سند، یشیشد.

از ززارت وزشزش ححح مییییی سسسابعایی انظار ییود تایگاههای ججابعایی سیاس گذایی و اققام ففمایید.

دلسوزان کشور و مردم از دولت حضرت عالی انتظار دارند علاوه بر مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم که اولویت امروز کشور است، در اصلاح سیاست ها و عملکرد مخرب فرهنگی که در دولت افزایش شدت یافته نیز گام های اساسی و بزرگی بردارد.

از این رو با توجه به استقامتی که از حضرت عالی در دفاع از ارزشها داریم انتظار این را داریم که از اجرای این تصمیم جلوگیری شود، بخش های مختلف دولت را از تصمیم حاشیه ساز و اولویت های اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی کشور منع و برحذر دارید. .

منتظر تصمیم انقلابی و شرعی وزارت ورزش و جوانان هستیم.

توفیقات روزافزون جناب عالی را از درگاه حضرت احدیت خواستارم.

ولی اله لونی

مدرس حوزه علمیه قم

Cornelius Mcgrath

درونگرا. قهوه خور. کاوشگر. متخصص تلویزیون بشارت بیکن لاعلاج. طرفدار فرهنگ پاپ

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکوربهترین اکستنشن مژه اصفهانخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency tutorialdigital currency channelGuide to buying household appliances