همکاری سونی و هوندا برای تولید خودروی برقی


فرارو-سونی و هوندا در حال برنامه ریزی برای ایجاد یک شرکت جدید طراحی خودروهای الکتریکی هستند. است، در سال جاری تشکیل می شود و فروش اولین خودروی الکتری٩ی دو شرک جاری در سال ۲۰۲۵ برنام ریز برنام است.

به گزارش فرارو، هوندا اولین مدل را تولید خواهد کرد، سونی پلتفرم خدمات حمل و نقل و حمل و نقل را توسعه خواهد داد و شرکت جدید طراحی، توسعه و فروش خودروها را به عهده خواهد گرفت. حسگرهای تصویر، ارتباطات و سرگرمی خواهد بود.

کنیچیرو یوشیدا، سیستم عامل سونی در بیانیهای میگوید: «هدف سونی پر کردن جهان با دانش از طریق قدرت خلاقیت و است هوندا تجربه و آسیبهای مختلف در صنعت خودرو در طول سالیان متمادی جمع آوری کرده است و همچنان به پیشرفت در این زمینه ادامه می دهد. یی هه ا قصقص ا ایی ههکایی فضای ححک را هه فضایی احساسی تبیییی ککی و حکک را با ایییی، سسگگی و سازگایی تکیکیکی ککی. »

توشیه‌یرو میبه، شبکه هوندا میگوید: «شرکت جدید با توجه به دیدگاه و جاهطلبانه برای خلق ارزش‌هایی که بیشتر از انتظارات و تصورات مشتریان است، در خط مقدم نوآوری، توسعه و توسعه تحرک در سراسر جهان قرار خواهد گرفت. گرچه سونی و هوندا شباهت های تاریخی و فرهنگی با همتایانشان، اما حوزه های تخصص ما با متفاوتی که بسیار متفاوت است. این اتحاد که نقاط قوت دو شرکت ما را هم می‌آورد watte

سونی مدتی است که قصد خود را برای ورود به دنیای خودرو اعلام کرده است، اما این اولین حرکت ملموس سونی به صنعت خودروسازی است. -S 02 را به نمایش گذاشت.در آن زمان سونی اعلام کرد که قصد دارد تا بهار سال 2022 یک شرکت Sony Mobility را انجام دهد.

منبع: theverge


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم