(ویدیو) تحقیر هالک ایرانی در دبی؛ غول فوتوشاپی!


ویدیوی منتشر شده از رویارویی سجاد غریبی با مارتین فورد توجه زیادی را به فیزیک بدنی او جلب کرده است. در روی سطح قرار گرفته است.

در ایی ققابل هه دو آآهه بودند تا با کی یقابه ککند، اما ایی هاک اییایی بود مفقق ششش ففرد را هههی زززد.

پس از درگیری مختصری روی زمین برای دومین بار کار را شروع کردند و این بار فورد بود با ضربات باعث شد که غریبی به زمین بیفتد. در نهایت این مسابقه را نیمه‌کاره می‌کنند.

علیرغم داشتن لقب هالک ایرانی، این ورزشکار به شکل واضحی از رقیب خود کوتاه است و به نظر می رسد که این موضوع در رقابت ماهانه است. آوریل برای او دردسرساز شود.

انتشار این تصاویر باعث می شود که بسیاری از کاربران نیز به این موضوع توجه کنند و حتی ادعاهایی را که تصاویر منتشر شده از این ورزشکار پیش از این ورزشکار یا با تکنیک های ویژگی فیلمبرداری و تصویربرداری شده منتشر شده است.

مسابقه ای که قرار است حدود یک ماه دیگر برگزار شود، در چهار وقت دودقیقه خواهد بود و قرار است اتحادیه های بوکس حرف های بر آن نظارت کند. رشته هنرهای رزمی ترکیبی بوده و یکی از علاقمندان این رشته ورزشی به حساب می‌آید.

سبک تمرینی غریبی پیش از این از سوی هواداران زیر سوال رفته بود و فورد نیز ویدیوهای عجیب منتشر شده از او را «شرمآور» خوانده بود.

فورد پیش از این به میرر گفت:. «من فقط میخواهم سرش را خرد کنم این هیچ حس پیروزی یا غروری به من نمیدهد، چون اساسا فکر نمیکنم که چیزی برای پیشنهاد داشته باشد و کاری کند که من احساس غرور کنم این مبارزه برای. من حل کردن چرندیاتی است که در چند سال اخیر مطرح شده است.»

ورزش سه

Alina Bentley

کاوشگر. کارشناس سفر. متخصص قهوه. طرفدار تلویزیون عمومی متخصص پرشور بیکن. برگزار کننده آماتور محقق فرهنگ پاپ.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکوربهترین اکستنشن مژه اصفهانخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency tutorialdigital currency channelGuide to buying household appliances