ویلانل و ایو؛ دزد و پلیسِ خوش‌پوش و دلبر


برترین ها – آرمان رمضانی: «کشتن ایو» یک سریال بریتانیایی در ژانر کمدی سیاه – درام. تیم نویسندگی متفاوتی با فصول دیگر دارد.

داستان سریال حول دو اصلی زن میچرخد.ایو پلاستری (با بازی ساندرا اه) زنی باهوش است که در سازمان جاسوسی انگلیس (امآیسیکس) به کار شخصیت میپردازد. پس ما از یک طرف با زنی باهوش طرفیم که از شرایط ناراضیست و احساس روزهایش را با پشت میز نشستن هدر می دهد؛ و از طرف دیگر ویلانل (با بازی جودی کامر) آدمکشی به شدت توانا است که بر عکس ایو اوقات فراغتش را درنهایت می کند. احساس می‌گذراند.

زندگی این دو زمانی به هم مربوط می شود که وظیفه پیدا کردن و دستگیری ویلانل به ایو محول می شود.

امتیاز این سریال در سایت آیامدیبی 8.3 است و جوایز زیادی را از آن خود کرده است.پرداختن به تمام این جوایز وقت زیادی میطلبد است، اما بد نیست بدانید دو بازیگر شخصیت اصلی و تیم نویسندگی، بیشترین تحسین را از آن خود کرده اند.

کککار هه کاگگدان و اققب نسسیگی یییی نیسیسیسگیگی، انتصیاب باس ششصیصیها یش اززهه تجهجهات را هه هو ججب ککهاسس.
در این مقاله قصد داریم برخی از برجسته‌ترین پوشش‌های دو شخصیت اصلی سریال را بررسی کنیم.

ویلانل

پوشش ویلانل در عروسی

کشتن ایو

سم پری طراح لباس فصل سوم در پوشش ویلانل در مجلس عروسی در قسمت اول فصل سوم میگوید: از همان ابتدا میدانستیم ویلانل از آن دست زنهایی نیست که شبیه ساقدوشها با لباسهای سفید در عروسی است که در واقع میدانستیم ویلانل از آن دست آدمهایی است که. کاری را انجام می دهد که دلش می خواهد.او عادت به جواب پس دادن ندارد و به پیامد رفتارهایش فکر نمی کند.

پوشش ویلانل در بازگشت از روسیه

کشتن ایو

شاید تنها صحنه های سریالی که ویلانل مطابق با سلیقه هایی است که از او در ذهن لباس پوشیده شده است؛.. همین جاست در این صحنه ویلانل بعد از تجربه تراژیک در حال بازگشت از روسیه است اینجا ویلانل را میبینیم که با شلخته کت و شلوار دهه هشتادی است. تادش دارد.تماش آ ییانی آآکشکش کشر ایی ششایط، ایی احساس ساززگ هییککد اگگار ایی ب افاقات پس از آآ هههی او رآ هغییغی دا او آ غییغیغی اه س.

پری در مورد این پوشش میگوید: در این صحنه با استفاده از لباس مادر و تلفیق آن با استایل دختر (ویلانل)، حس نوستالژی و گرمی خاطرات خانوادگی را به بیننده منتقل کنیم.

ژاکت سبز برند شارلوت نوئلز و شلوار گوچی

کشتن ایو

جالب است بدانید در این صحنه هلن (شخصیت دیگر سریال) ویلانل را «یک هیولای زیبا» توصیف می کند پری (طراح لباس) عقیده دارد: وقتی ویلانل را در آن ژاکت سبز شارلوت نوئلز که با شلوار گوچی است میبینیم؛ این فکر. به ذهنمان خطور می کند که او آماده شروع دوباره است.در واقع تیم طراحی لباس با انتخاب این پوشش جلب توجه می کند، به مخاطب نشان می دهد که ویلانل همچنان ادامه می دهد به نظر دیگران نمی دهد و آماده می کند که چه چیزی را به دست بیاورد.

لباس زردرنگِ برند لو

کشتن ایو

شخصیت ویلانل زمانی که در فصل سوم دچار تغییراتی می شود. وقتی او را در لباس زرد رنگ برند لوکس لو میبینیم می گوید به خودش مطمئن است.


آیو

بارانی

کشتن ایو

در واقع تیم طراحی لباس سریال، لباس های ایو از جمله همین بارانی 100 دلاری را به گونه ای انتخاب کرده است که در نقطه مقابل ویلانل با لباس هایی از برندهای لوکس قرار می گیرد. .

لباس آبی

کشتن ایو

طراحان لباس سریال اعتقاد دارند این لباس را می پوشند، خبر از شخصیت های او می دهند. درحقیقت ایو کم‌کم پوسته دورش را می‌شکند و آماده می‌شود دنیای ویلانل شود.

کاپشن و کلاه بافتنی

کشتن ایو

از این قاعده مسثناست کاپشن ایو بیشتر لباسهایش ساده و کاربردی است، اما کلاه خزدار کاپشنش همراه با طرح بافت شال است. و کلاه، ترکیبی جدانشدنی را پدید آورده است.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم