ژاوی: تماشای بازی‌های چمپیونزلیگ عذاب‌آور بود :: ورزش سه


کد خبر : 1810939 |
27 بهمن 1400 ساعت 16:25 |
10,946 بازدید |

6
دیدگاه

دوست داشتم در لیگ قهرمانان باشیم

ژایی یهنانزز، سسمری باسسا از ایی نقهمش شر یگیگ نقهمانان حضحضر ندارد صصص نی سشای بازیهای یشیش چچپیپیززیگ برایش سیسیار سست بود.

به گزارش “ورزش سه”، بارسلونا فردا در نوکمپ میزبان ناپولی در دور رفت پلی آف لیگ اروپا.

ژاوی سرمربی بارسا در نشست خبری بازی با ناپولی گفت:« هدف اصلی ما تا پایان فصل، کسب سهمیه لیگ قهرمانان و سپس فتح لیگ اروپاست. فردا به حمایت هوادران نیاز داریم چرا که ناپولی رقیب سرسختی است و از حیث قرعه هم خوش شانس نبودیم. با تیم دیگری برخورد می‌کردم.»

انگیزه بارسا:. «واضح است که دوست داشتیم در لیگ قهرمانان به کار ادامه دهید و حضور در لیگ اروپا باعث عصبانیتمان شد تماشای بازی های دیشب لیگ قهرمانان بسیار سخت میدانیم که با قهرمانی در لیگ اروپا مستقیما به لیگ قهرمانان بعد از آن فصل رفت این خود را. انگیزه مناسبی می شود.»

100 روز مربیگری بارسا:« انگار 100 سال گذشته است.برای این مهم باید بسیار تلاش کنیم. بهعنوان مربی و انسان به فرد بهتر است تبدیل شود. از نظر سبک بازی در این 100 روز بهتر و بهتر است اما نقاط ضعفی هم داریم.

شانس قهرمانی:«در لالیگا و لیگ اروپا در حال حاضر رقابت داریم و شانس داریم. برابر ناپولی بازی 50-50 است و رقیبی قدرتمند را پیش رو داریم. شانس هر دو تیم برابر است و ببینیم چه خواهد شد.»

درخشش امباپه برابر رئال:« دوست دارم از بازیکنان تیم خودم حرف بزنم.در مورد بازیکنان بارسا سوال بپرسید نه امباپه.»

رئال- پیاسجی:« ر مورد ایی نو یی حح ندزی کهکهقار باشش برابر بازی ککی، صحصحت خواهه ککد. الان فقط ناپپی.»

دمبله:« مطمئن هستم که در ادامه فصل به ما کمک خواهد کرد.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم