کارتن پستی – به هیچ وجه پایان می‌یابد، به جز…

همانطور که گفتیم طراحی و بستهبندی مواد دارویی اهمیت بسیار زیادی دارد و باید مطابق با برخی استانداردها انجام گیرد. دقت داشته باشید که صنعت بستهبندی ازجمله بستهبندی داروهای صادراتی سود بسیار زیادی به همراه دارد اما در این حوزه باید به اصول و نکات خاصی توجه داشت تا نتیجه موردنظر حاصل شود. بستهبندی دارو یکی از بستهبندیهای بسیار مهم و حیاتی است که در آن باید به نکات بسیاری توجه داشت. این نوع ظروف به دلیل جنسی که دارد شکیل ترین ظرف زعفران شناخته شده است. هنگامی که از کارتنها استفاده میشود علاوه بر زیبایی که به محصول اضافه میکند، بسته به نوع کارتن میتواند دارای استحکام نیز باشد، که در زمان طی کردن مسافت طولانی و یا باربری، از آسیب رسیدن به محصول جلوگیری شود. بالطبع تولیدکنندگان و صادرکنندگان زرشک جهت حفظ کیفیت محصولشان در زمان حمل و رساندن آن به دست مصرف کننده خارجی و هم چنین ایجاد یک بازار پر رونق بین المللی، به دنبال یک تولیدی بسته بندی خبره و با تجربه هستند تا به اهداف خود در فروش این محصول دست یابند.

خرید کارتن خرما

این بسته بندی ها را می توان هم به صورت چاپ دار و هم بدون چاپ استفاده کرد که البته نوع بدون چاپ بیشتر مناسب تولیدکنندگان محلی یا خانگی زرشک می باشد. برای بسته بندی صادراتی زعفران خیلی خوب است که از بسته بندی لاکچری زعفران استفاده گردد زیرا موقعی که محصول با ارزش زعفران ایران وارد کشور های خارجی می شود اعتبار و اصالت ایران و محصول با ارزش آن را نشان می دهد. جنس این ظروف از پلاستیک فشرده است و کاملا شفاف است. این کارتن از جنس سه یا کارتن پنج لایه با رویه سفید و چاپ رنگی می باشد که اگر با شانه استفاده شود ابعاد آن 48 در 28 و 24در 34 میباشد. خرید صنایع دستی توسط یک خریدار خواه یک گردشگر خارجی یا داخلی، تفاوتی ندارد، اما باید به این درک رسیده باشیم که اگر گردشگر خارجی جنس را می خرد باید بسته بندی نمادی از اصفهان به او بدهد و اگر گردشگر داخلی می خرد باید با بسته بندی ارزش کالا را به او یادآور شویم.

خرید مقوا جعبه سازی

بسته بندی زرشک باید طوری باشد که هوا به داخل آن وارد نشود، چرا که اکسیژن روی طعم و طراوت زرشک تاثیر می گذارد. چاپ لفاف بسته بندی زرشک به طور معمول به صورت فلکسو یا هلیو تا ۶ رنگ انجام می شود. چاپ : در این مرحله فرایند چاپ بر روی کاغذ، لفاف یا هر ماده که در قسمت قبل مورد استفاده قرار گرفته است به وسیله سیلندر انجام می شود.

پیش از هرچیزی دقت داشته باشید که بستهبندی یک محصول شناسنامه برند آن است. دقت داشته باشید که حفظ یکدستی چاپ در تمام مدت و کنترل کیفیت چشمی همه فرمها و جعبههای چاپ بر سرعت مراحل اصولی بستهبندی دارو اثرگذار است و این امر را تا حد بسیاری کاهش میدهد. محبوب ترین ظروف زعفران که نه تنها در ایران بلکه در کشورهای خارج مورد استقبال قرار گرفته ظروف فلزی خاتم است که طرح خاتم آن در سراسر دنیا معروف است. نبود هویت بر روی محصولات موقعیت مناسبی را برای سودجویان فراهم می کند تا محصول با کیفیت ایرانی را با نام خود به نقاط مختلف دنیا ارسال کنند. چاپ روی کارتن پستی میتواند تاثیر خوبی در فروش داشته باشد و باعث انتقال حس خوشایندی به مشتری شود.

سفارش کارتن پنج لایه

جعبه های پستی راه راه. در حال حاضر بسیاری از بازارهای صادراتی دارای محدودیت های دفع زباله برای مواد بسته بندی هستند و در آینده نزدیک، همه بسته بندی های تولیدی قابل بازیافت یا تجزیه زیستی یا هر دو خواهند بود. برخی اوقات بی آنکه نسبت به جعبه بسته بندی محصولی توجهی نشان دهیم، آن را باز میکنیم و چندان در فکر ایدههایی نیستیم که در پس این بسته بندی نهفته است. توصیه نهایی ما به شما این است که جهت خرید و فروش کارتن، تولیدی را انتخاب کنید که سابقه قابل توجهی در این زمینه دارد. یک کادویی یک نوع بسته بندی که به تنهایی بسیار کامل است و می توان به عنوان هدیه از آن استفاده کرد جعبه کادویی زعفران است که در داخل آن علاوه بر زعفران یک عدد قوری جهت دم کردن و یک عدد هاون جهت کوبیدن زعفران وجود دارد.

همانطور که گفتیم بستهبندی اولین حفاظ محصول در برابر هرگونه تهدید است اما دقت داشته باشید که از بستهبندی تنها جهت حفاظت استفاده نمیشود. برای خرید ورق کارتن در تهران می توان به روش های مختلف اقدام به خرید کرد که یکی از آنها خرید ورق کارتن به صورت عمده از عمده فروشان این محصول می باشد به این صورت که با مراجعه یا تماس تلفنی به این فروشندگان و مشخص کردن میزان سفارش و نوع محصول، خرید خود را می توان انجام داد. یکی از سایت هایی که انواع خدمات را برای مشتریان فراهم می کند ، چه برای خرید کارتن آماده ، خرید کارتن بدون چاپ و چه برای سفارش انواع کارتن در طرح ها و سایزهای مختلف ، خرید کارتن عمده و فروش کارتن عمده کارتن سازی صفا پک می باشد . با خرید کارتن عمده پستی تا حد زیادی در هزینهها صرفهجویی میشود.

خرید کارتن بسته بندی لوازم آرایشی

ابعاد کارتنهای پستی متفاوت است و کارتن هایی که ما ارائه می دهیم کارتن های قهوه ای در سایز های 1، 2، 3، 4، 5 و 6 است. برای بسته بندی زرشک بیش از ۸۰% از مواد پلی اتیلنی استفاده می کنند که کم هزینه و سازگار است. بنابراین، این پک باید بتواند زرشک را همانند روز اولش خشک نگه دارد. • از رنگهای خاص که برای هشدار خطر تعیین شدهاند باید به درستی استفاده شود. • طرح روی جعبه دارو باید مناسب با رده سنی مصرفکننده باشد. بسته ­بندی صادراتی باید به ساده بودن فرآیند بسته­ بندی و باز کردن آن ، ذخیره­ سازی و حمل و نقل کالا کمک کند . با این حال ، عملکرد بسته بندی صادراتی یک محصول محدود به حفاظت از محموله در طی فرآیند تدارکات بین المللی نیست. مقوای نهایی از لایههای خمیری تشکیل شده است که طی فرآیندهایی عمل آوری شده، شکل داده شده و به هم فشرده شدهاند.

خرید کارتن بسته بندی صادراتی

چاپ لمینتی؛ به معنی استفاده از لایه نازکی با ضخامت های گوناگون است که بر روی یک رو و یا هر دو روی طرح چاپ شده چسبانده می شود که از طرح چاپ شده در برابر انواع آسیب ها مانند: لک و سیاه شدن، رنگ پریدگی، چروک و لوله شدن، خط و خش، پاره شدن، و عوامل محیطی از قبیل باد، باران، تغییرات دما، رطوبت، تابش نور آفتاب و سایر عوامل محافظت می کند. احتمالاً بارها برای شما پیش آمده است که در هنگام خرید یک محصول از چندین برند محصولی که بستهبندی جذابتر و زیباتری دارد را انتخاب میکنید. بستهبندی اولیه ضروریترین شکل بستهبندی است و مانع از تماس محصولات یه ویژه موادغذایی با باکتریها، ویروسها و بطورکلی هرگونه آلودگی میشود. همانطور که میدانید هر کار چاپی با چالشهای خاصی مواجه است، اما در صنعت بستهبندی دارو به ویژه بستهبندی داروهای صادراتی این چالشها چندین برابر میشوند. در این مدل هم مانند چاپ فلکسو با دستگاه ستونی واحدهای جداگانهای به صورت افقی وجود دارد که همین امر سبب ایجاد مشکل در هنگام چاپ تصویر و انطباق آن در هنگام چاپ ایجاد میشود برای کنترل این مشکل و این که در هنگام چاپ تصاویر و نوشتهها به درستی انطباق داشته باشند از کشش رول استفاده مینمایند.

تولید کننده کارتن

پاکت پنجره دار و زیپ دار زرشک: پاکت ها هم می توانند گزینه خوبی برای بسته بندی زرشک باشند. پلاستیک بسته بندی زرشک از جنس نایلون، سلفون، OPP، CPP و… درآن استفاده می شود همین ورق ها یا سینگل مورد استفاده نیز می تواند از جنس کرافت لاینر بازیافتی و… این دستگاه دارای تیغه هایی از جنس فولاد می باشد و توانایی تولید کردن کارتن های سه لایه یا پنج لایه را به صورت منظم دارد. بسته بندی محصول میتواند یک حس عاطفی را در کاربر یا خریدار بیدار کند یا خاطره یک مکان خاص را در ذهن او تداعی کند.

سفارش کارتن سه لایه

فروش کارتن سفید و جعبه کارتن آماده می تواند مصارف مختلفی داشته باشد مثلا در بحث کارتن میوه می توان از کارتن نارنگی، کارتن لیمو سنگی، کارتن فلفل دلمه، کارتن به، بسته بندی میوه خشک، کارتن هندوانه، کارتن پرتقال، کارتن سیب و همچنین کارتن بسته بندی میوه صادراتی نام برد. یکی از مشکلات سالهای اخیر محصولات صادراتی کشور نداشتن بسته بندی مناسب برای حضور در بازارهای جهانی بوده است، اما این سوال اساسی به نظر می رسد که چرا با وجود اینکه در بحث صنایع دستی پیشینه عظیم و پر قدرت داریم، حاضر نیستیم یک ماه به فرآیند بسته بندی صنایع دستی خود به درستی فکر کنیم، سوال از هنرمند و مغازه دار هم این است که چرا محصولی که عصاره ماه ها و سال ها تلاش است را این گونه در میان روزنامه رها میکنند و اصلا متوجه نیستند که یک فرهنگ را لای روزنامهای میپیچند و به مخاطب خارجی یا جعبه سازی داخلی خود میدهند.

اگر شما این مقاله را تحسین می کنید، مایلید اطلاعات بیشتری در مورد خرید کارتن بسته بندی لوازم آرایشی بدست آورید به سایت ما مراجعه کنید.

Roy Christensen

متخصص اینترنت دانشجو. نینجا فرهنگ پاپ. علاقه مندان پرشور توییتر.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکوربهترین اکستنشن مژه اصفهانخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency tutorialdigital currency channelGuide to buying household appliances