کنایه های تندوتیز ​​مهدی تارتار به فرهاد مجیدیشکست ذوب آهن مقابل استقلال در حالی که این تیم با خلق موقعیت بیشتر و مالکیت بر توپ و میدان، زمین را ترک کرد و همین موضوع دستمایه یک سوال از فرهاد مجیدی، سرمربی استقلال در نشست خبری شد.

جایی که مجیدی در پاسخ به سوال خبرنگار مبنی بر تسلط ذوب آهن بر توپ، با تقلید از ژوزه مورینیو گفت: این گفته با واکنش های مثبت و منفی در فضای مجازی همراه شد و البته مقدمه های شد «توپ را با اصفهان ببرند. در گفتگو با سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن، مهدی تارتار.

تارتار در صحبت اولیه خود در بازی با استقلال میگوید: «نمایش بازیکنان جوان ما واقعاً قابل توجه بود و ما در سراسر بازی، کنترل خوبی بر جریان مسابقه داشتیم و خطرهای زیاد و خطرناکی را ساختیم و کمی بدشانس و کم دقت بودیم که نمیتوانیم به آن برسیم. گل برسیم باید در بازی‌های این موقعیت‌ها به گل تبدیل شود.»

او در پاسخ به سوالی پیرامون اظهارات فرهاد مجیدی گفت: «من اهل کری خوانی نیستم و دوست ندارم به کسی کنایه بزنم، اما تحسین هایی که از تیم ما شد، من را امیدوار کرد که راهمان درست است بله ما توپ را به اصفهان بردیم تا. دیگر از دست ندهیم، تا دفعه بعد شاید به جای زدن به تیرک و هدر دادن فرصت‌ها، تورت روزا به مبست‌ها، تورت بزا.

وی افزود: «برای من مهمترین چیز شخصیت هرکسی است و واقعا همیشه وقتی بازی تمام می شود، من رفتم با سرمربی تیم حریف دست دادم و محترمانه برخورد کردم و در صحبت هم همینطوری شخصیت قهرمان باید به تیمی باشد که تحت هدایت اوست، بخورد و. در برخی از تیم‌های لیگ برتر چنین چیزی دیده نمی‌شود.»

مدیر ذوب آهن در مورد نمایش تیمش گفت: «بازی های پخش مستقیم فرصت خوبی است برای اینکه خودمان را ارائه وظیفه کنیم ما فقط امتیاز بگیریم و بازی خوب هم هست بچه های ما از این فرصت استفاده کردند، ولی بدشان هم بودند من فکر می کردند… یکیکیکم ههچقچقر به بششاسس باشی، اگگ در ففتبال کار کیکی، بالاخه هه نی یییس و چچد هفهفه صصرشیشیشی یا پایییی ججول بودن هه یسیسیس.»»

مهدی تارتار در مورد شکست تیمش اظهار داشت: «برای بازی در مقابل تیمهایی که فقط نتیجه می‌خواهند، باید باتجربه‌تر شوند و بازی‌های دیروز و غفلتی را که باعث شود از دست دادن سه امتیاز می‌شود، از همان تجربه‌هاست که باید به صورت واقعی برایمان اتفاق می‌افتد. »

او با اشاره به آینده تیمش گفت: «ذوب آهن برند بزرگی در فوتبال ایران است و تیم هایی که بارها در تهران جلوی تیم های خوب نتایج عالی کسب کردند آن تیم ها محصول صبر و بود که در این باشگاه اجرا شد امیدوارم وقتی کارم در اینجا باشد.. تمام یشیشد، یک چچی یییی از زوه باقیقی گذگذشی باشش.

مربی ذوب آهن در مورد اینکه نقل قول مجیدی، از ژوزه مورینیو بوده، اظهار داشت: «خیلی است که مربیان ما مربیان و نقل قولهای آنها را می شناسند، اما شاید یک نکته بزرگ را از خوب بودن مورینیو یاد کنند، اگر حالا حرفی میزند،. پشتوانه قهرمانی اروپا با پورتو و اینتر را دارد سالها با چلسی و رئال مادرید قهرمان شده و اینطور نیست که بعد از چند هفته صدرنشینی بیاید صحبت کند. نمایش خوب در زمین راضی نگه دارم و تیمم را با اظهارنظر مخفی نگاه ندارم.»

ورزش سه

Reece Bryant

ایجاد کننده. شیطون عاشق تلویزیون حل کننده مشکلات مادام العمر نویسنده. تحلیلگر. نینجا فرهنگ پاپ. عاشق اینترنت معتبر. کاوشگر کل کارآفرین لاعلاج

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکوربهترین اکستنشن مژه اصفهانخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency tutorialdigital currency channelGuide to buying household appliances