گل‌محمدی: هر بازی در نیم‌فصل دوم شبیه یک فینال استیحیی گلمحمدی عصر شنبه در نشست خبری پیش از بازی تیمش در مقابل نساجی اظهار کرد:. از این که در مشهد حضور دارم، خوشحالم خاطرات خوبی در این شهر با مردم خوب مشهد دارم، اما دوست داشتم که این کنفرانس در شهر قائمشهر برگزار می شود. سخت و مهمی در مقابل نساجی می‌بینید.تا جایی که می‌توانید پس از سوپرجام، سعی کنید از نظر روحیروانی خود را آماده بازی با نساجی کنیم.

او افزود:.. بازی مهمی برای هر 2 تیم همیشه نیمفصل دوم است، هر بازی شبیه فینال است و بازی فردا هم از این قاعده مستثنی نیست از لحاظ نظری و روحیروانی، نساجی تیم خوبی است و از تیم هایی است که همیشه بازی های جذابی را نشان می دهد. بازی راحت برای هیچ یک از 2 تیم نیست.با توجه به وضعیت، با تمام توان در زمین حاضر میشویم تا به امید خدا 3 امتیاز را کسب کنیم. فضاهای زیادی را باید پر کنیم.

سرمربی درباره وضعیت تیمش در فصل نقل و انتقالات گفت:.. پنجره پرسپولیس باز است، اما پرسپولیسیم تا این لحظه بازیکنی بگیریم به خاطر عوامل مالی باشگاه بازیکنانی که کیفیت دارند، برای تیم ما سخت است که میدانم تا آخر شب می شود. بازیکنی بگیریم مهدی شیری از ما جدا شد و برایش آرزوی موفقیت دارم.او یک پرسپولیسی واقعی است و امیدوارم خوب کار کند.

وی درباره غایبان تیمش عنوان کرد:.. عالیشاه، ترابی، سیامک نعمتی، ابراهیمی و آلکثیر غایبان ما برای بازی فردا نگران ایمیکرون هستیم. کنیم و محدودیت‌های بهداشتی اعمال کرده‌ایم اما این ویروس بسیار سرعت انتقال بالا دارد.

گل محمدی درباره وضعیت آل‌کثیر گفت: تمرینات اختصاصی است، با تیم تمرین‌شده است.

او درباره باران باران در مشهد و تاثیر آن در بازی گفت: شرایط برای هر 2 تیم یکسان است، کیفیت چمن امام رضا خوب بود و امیدوارم همیشه کیفیت خوبی داشته باشید برای ما هیچ و هدفمان موفقیت و پیروزی است..

Chad Powers

افراطی متعصب تلویزیون بشارتگر الکل دوستانه. مدافع توییتر متعصب آبجو کل نویسنده

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکوربهترین اکستنشن مژه اصفهانخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency tutorialdigital currency channelGuide to buying household appliances